Dźwięk 360

Immersyjne wspomnienia

Wspomnienie z podróży w Tokio
Uroniłem kilka łez oglądając statyczne zdjęcie street view z Google Earth na VR...
A co jeśli byłoby to...?
przestrzenne wideo z dźwiękiem najwyższej jakości :O
Poprzedni
Następny

Niesamowite Nagrania 360 z Przestrzennym Dźwiękiem Najwyższej Jakości!

Chcemy zaprowadzić Cię w przyszłość, gdzie sama rzeczywistość zlewa się z jej immersyjnym odzwierciedleniem. Nasze wielowarstwowe nagrania 360 to klucz do uwikłania widzów w głęboki świat dźwięku.

Przenikający Dźwięk: Nasze nagrania 360 to nie tylko statyczne dźwięki, to ekscytująca podróż przez bogactwo warstw dźwięku, które nadają Twojej produkcji życie. Odkryjesz przestrzeń, którą można eksplorować i odczuwać.

Nie ograniczamy się do jednej dziedziny. Możemy stworzyć razem nie tylko witualne spacery, wspomnienia miejsc, dokumentację wystaw. Pozwolą Twoim klientom dokładnie poznać Twoje miejsce, wzbogacone doskonałym dźwiękiem.

Tego typu nagrania pozwalają na zaawansowane udźwiękowienie gier w silnikach Unreal i Unity. To przede wszystkim możliwość dostosowania dźwięku do Twojego filmu nawet po jego nagraniu! Nasza jedyna granica to wyobraźnia.

Jeśli szukasz dźwięku przestrzennego 360 najwyższej jakości dla swojego projektu, to jesteśmy gotowi podzielić się naszym doświadczeniem i ekspertyzą. Nasze nagrania 360 to obietnica dźwięku, który podniesie jakość Twojej produkcji i przeniesie odbiorców w sam środek wydarzeń.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza oferta obejmuje zarówno surowe nagrania, które możesz samodzielnie edytować, jak i pełną postprodukcję, włączając w to oczyszczenie dźwięku, edycję jak również dodatkowe elementy: jak muzyka i dodatkowe efekty dźwiękowe.

Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu, ponieważ każdy projekt jest wyjątkowy.

Nasza odpowiedzialność społeczna polega na uczciwym podejściu do biznesu. Nasze ceny są obliczane z uwzględnieniem skali projektu i jego potencjalnych zysków.

Negocjuj cenę, omów zakres usługi i zapewnij sobie dostęp do najwyższej jakości dźwięku przestrzennego 360. Chcemy pomóc Ci osiągnąć sukces w Twoim projekcie!

Skontaktuj się z nami już dziś i spraw, aby Twój dźwięk przestrzenny 360 zabrzmiał lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Chcesz by Twoja historia była kolorowym smokiem, smakowała cukrem pudrem o woni whisky sour?

Czemu nie! Nie musimy trzymać się uznanych form. Te są dla tych, którzy nie wiedzą co czynią. Embrace your inner absurd, be a water, be a child. Pokonując strach można wspiąć się na najwyższe drzewo, by stąmtąd wzlecieć w kosmos. Zróbmy to inaczej niż wszyscy..

Korzyści

Przeniknij do świata dźwięku. Nasze nagrania wywołają fale wspomnień.

Utrwal swoją wystawę jak nikt tego jeszcze nie robił. Podnieś atrakcyjność swojej strony internetowej.

Nasze nagrania możesz odtwarzać w przeglądarce, na telefonie lub przy użyciu okularów VR/AR/mixed reality.

Nagraj swój zespół i poczuj się jak na koncercie.

Resztą zajmą się specjaliści

Pomożemy:

  • dobrać sprzęt, który możemy Ci udostępnić jak również przeszkolimy Cię z obsługi lub sami nagramy na miejscu, 
  • tworząc oprawę dźwiękową z doskonałym miksem przestrzennym,
  • dostarczymy w formacie odpowiednim dla potrzeb Twoich i odbiorców dzieła

Przykłady - case studies

Już wkrótce!